fbpx

הגיע זמן לנשום (נכון)

קורס אונליין, ספר וגם תרגיל אחד שאפשר לעשות ממש עכשיו

היא מתרחשת מאליה ומתקיימת ללא הפרעה ורק כשמפנים לכיוונה תשומת לב מלאה, מגלים פתאום עד כמה היא 'שטוחה' וכמה אויר ואנרגיה נמנעים מהגוף בשל כך. כמה חשוב ונעים להיזכר בכוחה של נשימה נכונה ובתרומה הרבה שלה לשיפור הרווחה הנפשית, הרגשית, הגופנית והרוחנית.

אשלי ניס מלמדת מערך של טכניקות ייחודיות בתחום הנשימה, שחקרה ותרגלה במשך שנים רבות. היא למדה מכמה מהמאסטרים המובילים בעולם היוגה, המדיטציה והאינטואציה הרפואית, כתבה ספר (ומאוחר יותר שילבה 2 קורסי אונליין) בנושא טכניקות הנשימה, והיא מאמינה בכך שהריפוי העמוק ביותר שלנו מתרחש כאשר אנחנו לומדים להקשיב לשפה הייחודית של גופנו.

ניס עוסקת בהנחייה, תוך שהיא מתמקדת בלימוד האפשרות להתחבר מחדש אל הגוף, לטפח חוסן ולתת אמון בחוכמה המוחזקת בתוכו. נשימתנו היא "ניקוי הרעלים הטבעי" השומר על מוחנו וגופנו נקיים וצלולים. משום כך, אפשר להשתמש בשאיפות ובנשיפות שלנו כדי 'לשלוח' הודעה למערכת העצבים שלנו, להאט את הדופק ולהוריד את הלחץ בכל עת.

נשימה היא טכנולוגיית הריפוי החזקה ביותר, וניתן לתרגל אותה בכל מקום, מספרת ניס. קל לבטל את החשיבות של תירגול כזה, להניח שהדברים פשוטים מידי, או שאין בכוחם לשפר או לשנות את המציאות; אבל העובדה היא שהגוף מחזיק באנרגיה 'תקועה' שעבודת נשימה נכונה היא הדרך המהירה ביותר לשחרר אותה, ועם השחרור מתפנה מרחב המשפיע על התחושה הכללית, הבריאות, היצירתיות ואפילו על האהבה.

אנו לומדים כיום באמצעות מחקרים מתחום מדעי המח, על כך שמספר תאי עצב בגזע המוח מחברים נשימה למצבי נפש שונים, היא מספרת. המחקר הזה הוא משמעותי מכיוון שהוא מאשש את מה שהוגים, מרפאים ומיסטיקנים יודעים מזה שנים: יש לנו את הכוח לשנות את החשיבה שלנו על ידי שינוי האופן בו אנו נושמים. ומכיוון שכבר ידוע כי המחשבות שלנו משפיעות על הבריאות הכללית, האנרגיה והרווחה שלנו, ניתן יהיה להסיק כי עם שינוי הנשימה שלנו נוכל להשפיע על הגוף, מצב הרוח והביצועים.

עבודת נשימה נכונה משפיע בין היתר על:

 • חיזוק האינטואיציה
 • הרגעת מערכת העצבים
 • ריפוי טראומות
 • התעוררות ההשראה
 • תרומה לאינטיליגציה הרגשית
 • איזון מרכזי האנרגיה של הגוף
 • עידוד רגיעה וסיוע בביסוס דפוסי שינה טבעיים
 • הקלה על חרדה, צער והגברת החסינות הנפשית
 • תמיכה בהחלמה מהתמכרות
 • סיוע בפתיחת הלב, גם לאהבה
 • תרומה לניקוי אנרגיה 'תקועה' ואמונות מגבילות

קורסי האונליין של אשלי יעניקו בסיס לאימון עצמי, וכלי ניווט לחיי היומיום.

תרגיל המיועד למי שמרגיש 'תקוע' בלופ של מחשבות ישנות עוכרות שלווה,

לפני שמתחילים את התרגיל, יש להצהיר (פנימית) על הכוונה שלכם, לנקות מחשבות שליליות. לאחר מכן, קחו שלוש נשימות קטנות ברציפות דרך האף ואז נשפו דרך הפה שלוש פעמים. חיזרו על השאיפות והנשיפות האלה למשך שתי דקות ואז נוחו למשך דקה, תוך שאתם קשובים לכל שינוי בתחושה שלכם. "נשימה דרך הפה בתרגול הזה עוזרת לפינוי אנרגיה במהירות רבה יותר מאשר נשיפה דרך האף". "זו יכולה להיות דרך מהירה יותר לשנות את מצבנו, ובמקרה של 'לופ' מחשבה שלילית, יכולה לתמוך מאוד בכדי לגרום לשינוי הזה לקרות במהירות."

 

לאתר של אשלי ניס

לקורסי האונליין  שלה

לרכישת הספר

הקפסולה מבקשת לעורר את כל מי שבא אתה במגע. להצית את הדמיון, להציף שאלות ולהניע תהליכים. הקפסולה היא כתף להניח עליה את הראש ומקום לנשום ממנו השראה. הקפסולה נוצרה כדי לקדם תהליכים של תודעה והתפתחות, והיא כאן ממש בשבילך.

קבלו את הקפסולה למייל
קצת אויר לנשימה וכל מה שחשוב באמת, בלי להציף ובלי להטריד.

  דילוג לתוכן