fbpx

אודות

החזון של הקפסולה

התפתחות היא לא דבר שאפשר לדחוק בו. לכל אחד יש קצב משלו ויכולת להכיל שינויים עד לגבול מסוים. כל מי שעבר תהליך כלשהו או נמצא בעיצומו, יודע שלפעמים מספיק משפט אחד, קצה של רעיון או שאלה, כדי שתהליך יתחיל להתרחש או יידרך מחדש.

הקפסולה מבקשת לעורר את כל מי שבא אתה במגע. להצית את הדמיון, להציף שאלות ולהניע תהליכים. הקפסולה היא כתף להניח עליה את הראש ומקום לנשום ממנו השראה.

הקפסולה נוצרה כדי לקדם תהליכים של תודעה והתפתחות, והיא כאן ממש בשבילך.

 

למה דווקא קפסולה

יש במילה הזאת "קפסולה", עולם ומלואו ומה שיפה בה כל כך, שהיא הולכת ומתגלה עם הזמן.

בעולם האופנה מדובר בקולקציה מוגבלת, מובחרת וחד פעמית של פריטי לבוש ייחודיים. (גם התכנים שכאן נאספים בתשומת לב ובקפידה במטרה ליצור עולם תוכן ייחודי). בעולם הרפואה היא כמוסה האוצרת בתוכה תרופה (כולי תקווה כי הקפסולה תוביל תהליכים של גילוי וריפוי, גם אם מדובר רק בצעד אחד קטן לקראתם). בקפה היא מה שאי אפשר לעבור בלעדיו את היום (מאחלת לכם התמכרות נעימה לקפסולה). במלונאות היא הכוך הקטן שיש בו כל מה שדרוש כדי להעביר בו את הלילה (ואולי גם עבורכם היא תהיה מקום להתכרבל בו ולהיטען לקראת יום חדש). בחללית ובפרויקטים מיוחדים, היא המיכל המוגן בו מטמינים חפצים, או מידע מזמן נתון, מתוך כוונה מוצהרת שייפתח בתקופת זמן מאוחרת יותר ובכך יועבר לבני אנוש מהעתיד, זיכרון אותנטי מאותה תקופה (Need we say more?).

כך או כך, קפסולה היא אחד מהמונחים החוצים משמעות וזמנים, ולכן היא מילה המתאימה כל כך לייצג את המכלול הקיים כאן. קחו אותה בשלוק גדול, בלגימות קטנות או במקטעים. ואם תרצו להיות הראשונים לדעת מה חדש, תוכלו להירשם לניוזלטר ממש מכאן

המילים של הקפסולה

השראה, רוח, יופי, כנות, עצמאות, ריפוי, שפע, אומץ, התפתחות, נדיבות, שמחה, עיצוב, דיוק, מרחבים, טבע, אויר, איכות, אמונה, אהבה, עולם, קלילות, איזון, עוצמה, אלגנטיות, שקיפות, רכות, גמישות, התלהבות, הבנה, חיבור, סימנים, התמרה, שמחה. שמחה ועוד שמחה.

Founder

גלית ליפשיץ מלמד, אשת שיווק, פרסום ותוכן החיה מותגים, חוויות לקוח ותודעה; בעלת התמחות בעולם המלונאות ונסיון רב בתחום התקשורת והתוכן. מזה שלושה עשורים עוסקת ביצירה של עולמות חדשים ובהפיכת מותגים, מקומות, מפגשים וחוויות לטובים יותר.

בין אבני הדרך המקצועיות: פרסום יהושע TBWA (ניהול קבוצת תיקי לקוחות), בזק בינלאומי (מנהלת אגף השיווק של החטיבה הפרטית), וואלה! (סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי), מלון מצפה הימים (ניהול השיווק, המכירות וחווית האירוח), וכן ליווי של חברות וארגונים רבים בתהליכי בניית מותגים וניהולם כיועצת שיווק עצמאית.

הקפסולה היא המשך טבעי לעשייה שעיקרה בריאה של עולם חדש. מרחב של תוכן, הנחייה וכלים ישומיים הנפרש בפני קהל סקרן המתעורר לתוך תקופה המזמינה הבנה טובה יותר של מה שמתרחש. היא נוצרה במשך שנתיים, בסיוע אנשי מקצוע מתחומים רבים – מלאכת מחשבת של אבחון צרכים, התנהגויות, ההזדמנויות ואפשרויות, התאמה של תוכן מובחר ויצירה של שפה מותגית חדשה המחברת את עולם הרוח והחומר.

 

 

 

הקפסולה מבקשת לעורר את כל מי שבא אתה במגע. להצית את הדמיון, להציף שאלות ולהניע תהליכים. הקפסולה היא כתף להניח עליה את הראש ומקום לנשום ממנו השראה. הקפסולה נוצרה כדי לקדם תהליכים של תודעה והתפתחות, והיא כאן ממש בשבילך.

קבלו את הקפסולה למייל
קצת אויר לנשימה וכל מה שחשוב באמת, בלי להציף ובלי להטריד.

    דילוג לתוכן