fbpx

היקום המפותל – סודות היקום בסדרת ספרים מרתקת

תעלומות הקיום הגדולות: אטלנטיס, הפירמידות, משולש ברמודה, יקומים מקבילים ועוד

היקום המפותל דולורס קנון

יש מי שהתעלומות הגדולות של היקום לא מניחות להם. האנשים הללו מחפשים בכל מקום ספרים, כתבים, סרטונים או אנשים אחרים שידעו להסביר או לשפוך אור אודות מה שמתקיים מעבר לזמנים, לתופעות ולמימדים שאנחנו מכירים.

חקר הקיום, היקום והמטאפיזיקה

אוהבי החידות הקיומיות והמטאפיזיקה, יתענגו (איזה יתענגו. פשוט יעופו!!!) על סדרת הספרים 'היקום המפותל' אותם כתבה דולורס קנון האגדית.

למיטב ידיעתנו (חפרנו!) חמשת הספרים העוסקים בחידות ובתעלומות הגדולות של היקום והחיים, נכתבו בין 2001 ל-2011 אך מעולם לא תורגמו לעברית. העובדה שחלקם מונים יותר מ-700 עמודים, הפכה את הקריאה שלהם למשימה כמעט בלתי אפשרית,  גם עבור המכורים באמת.

ואחרי ההקדמה הזאת, אפשר לברך את אלוהי האודיו בוק, שבאמצעותם חווית הנסיעות הארוכות וזמן הפקקים, הופכים להיות אוצר בלום של ידע ועונג גדול. ומאז שלחצנו על ה- Play של הכרך הראשון, אין עם מי לדבר, שכן מדובר באחת מחוויות הידע המעשירות והמרתקות שבהן נתקלנו.

מידע מהפנט, מרתק ולא שגרתי

קנון, חלוצת שחזורי הגלגולים, ומי שליקטה מידע והדרכות ממפגשי ריגרסיה, שוטחת בספר הראשון בסדרה תמלולים של סשנים שערכה עם מטופלים, כשהם מצויים במצב היפנוטי עמוק. בפגישות מתוארים ומוסברים לעומק מושגים מהמסובכים ביותר במטאפיזיקה וכן מתקיימת התייחסות נרחבת ומפורטת מסוגה, לתעלומות הגדולות ביותר והבלתי מוסברות – שהאנושות עוסקת בהן ומנסה לפענח מזה דורות. קנון מרבה להצליב מידע עם אנשים נוספים שברגרסיה שלהם עלו נושאים זהים או דומים, ובכך מאפשרת יריעה רחבה של התייחסויות והעמקת ההסברים לתופעות השונות

המידע, המועבר בשיחות שהיא עורכת, מעורר מחשבה עמוקה. בפרקים מסויימים אף דרושה יותר מהאזנה אחת, במיוחד בחלקים שבהם יש ירידה לעומקם של מושגים הנושקים לפיזיקה הקוואנטית. יחד עם זאת, השפה קולחת, התיאורים מרתקים וקנון עצמה מרחיבה ומבארת את כל מה שדרוש על מנת להפוך את הידע לפשוט ונגיש. החומר המהפנט מרתק עד כדי כך שקורה לא פעם שאנחנו מוצאים את עצמינו משתהים בחנייה רבע שעה נוספת, רק כדי שנוכל להשלים את הפרק.

מאטלנטיס ועד ארון הברית

בכרך הראשון של 'היקום המפותל', עונה קנון בפירוט רב על שאלות כמו:

האם באמת היתה יבשת כזו, אטלנטיס? מי חיו בה ואיך – ומדוע היא נחרבה? איך באמת הצליחו לבנות את הפירמידות ולמה הן שימשו? מה קורה במשולש ברמודה ומה גורם לתופעות הללו להתרחש-, למה שימש ארון הברית, ומדוע על פי המיתוסים, כל מי שהתקרב אליו או נגע בו מת במקום?

עוד היא בוחנת האם המפלצת מלוך נס היא בדייה או מציאות? מה עומד מאחורי התעלומה הבלתי מוסברת של המעגלים שהופיעו בשדות התבואה בבריטניה ואיזה כוחות הצליחו להקים את המונוליטים הענקיים שבאיי הפסחא. אבל מעבר לכל התעלומות המסקרנות הללו, בוחנת קנון לעומק מונחים כמו 'זמן', וכן את קיומם של יקומים ומציאויות מקבילים

הפיתול האמיתי הוא לא של היקום

מגוון הנושאים בהם עוסקת קנון בעבודותיה והנפח העצום של החומר המקורי שהיא הפיקה, מציב אותה בקטגוריה משלה. הנושאים שהיא בחנה כוללים חוצנים ותופעת עב"מים, חיי עבר, גלגול נשמות, נבואות קדומות, תעלומות כדור הארץ, מטאפיזיקה, פיסיקה קוונטית, רוחניות וכל מה שביניהם. ההאזנה לשיחות שהיא מובילה במיומנות – מרתקת ומעוררת, ולפעמים התחושה היא שהמידע ממש 'מחרב' את המוח, כי הפיתול האמיתי הוא לא של היקום, אלא של היכולת שלנו להבין מושגים מורכבים בהם גם זמן ואינסוף. למי שירים את הכפפה מובטח מידע שאי אפשר להפסיק לצרוך ממנו עוד ועוד. לא פחות מאשר מופלא

אל תתנו למראה ולקול שלה להטעות אתכם!

כשאתם מחפשים אודות דולורס קנון מידע נוסף, או נתקלים בסרטים שלה ביו  טיוב, אל תתנו לקולה הצורמני משהו ולמראה הגמלוני שלה להטעות אתכם! מדובר באישה חכמה, נדירה, מחוייבת ופורצת דרך, שאת הידע שהביאה גומעים בצמא מאות אלפי אנשים ברחבי העולם.

קנון שנאלצה להתמודד במשך שנים עם ביקורת איומה מצד הממסד והכנסייה, היתה החלוצה לפתח את טכניקת ההיפנוזה הייחודית שלה לשחזור גלגולים, הנלמדת כבר שנים ברחבי העולם. הטכניקה שלה שפוחה ושוכללה במהלך השנים נקראת , Quantum Healing Hypnosis  והיא נלמדת ומשמשת רבים גם למטרות מחקר וגם לצורכי רפואה.

לכל הספרים בסדרת 'היקום המפותל'

לספר הראשון בסידרה – The Convoluted Universe: Book One

לספר השני בסידרה -The Convoluted Universe: Book Two

לספר השלישי בסידרה – The Convoluted Universe: Book Three

לספר הרביעי בסידרה – he Convoluted Universe: Book Four

לספר החמישי בסידרה – The Convoluted Universe : Book Five

לכל ספריה של דולורס קנון

לאתר של דולורס קנון

 

    הקפסולה מבקשת לעורר את כל מי שבא אתה במגע. להצית את הדמיון, להציף שאלות ולהניע תהליכים. הקפסולה היא כתף להניח עליה את הראש ומקום לנשום ממנו השראה. הקפסולה נוצרה כדי לקדם תהליכים של תודעה והתפתחות, והיא כאן ממש בשבילך.

    קבלו את הקפסולה למייל
    קצת אויר לנשימה וכל מה שחשוב באמת, בלי להציף ובלי להטריד.

      דילוג לתוכן