fbpx
הקפסולה-hacapsula-להיות-ראוי-אמיתי מגד .jpg

להיות ראוי -סדנא עם אמיתי מגד

בדרך להיות אותנטיים, מובחנים וראויים

מה גורם לאנשים מסוימים להרגיש ראויים, ולאחרים לא?
מדוע ישנם ילדים שחושבים שהכול מגיע להם, וישנם אחרים שחושבים שלא מגיע להם דבר?
מה באמת משפיע על בנייה של תחושת ערך עצמי יציבה ובריאה

להיות ראוי – הסדנא

אם קראתם את הספר "להיות ראוי" של אמיתי מגד (וגם אם לא קראתם עדיין), ואתם מרגישים מספיק ראויים לפרק אשמה מיותרת מהחיים שלכם, ולהתחיל לחיות חיים של ערך עצמי, הגשמה עצמית וראויות – הסדנא הזאת נועדה עבורכם.

רובנו חושבים, והפסיכולוגיה הקונבנציונלית מאשרת זאת, שהבעיות והקשיים שלנו נובעים מחוויות קשות ומחסכים בעברנו. אבל מה אם המחשבה הזאת מבוססת על הנחות שגויות? מה אם הבעיות והקשיים שלנו קשורים יותר למה שאנחנו עשינו ועושים לאחרים מאשר למה שעשו לנו

בהירות, לקיחת אחריות, ביטוי עצמי ואוטנטיות

במהלך סדנא בת 5 ימים שתיערך בסוכות הקרוב, תקבלו כלים ברורים להבחין מתי הקשיים שלכם נובעים מההסכמה הלא מודעת שלכם להיות קורבן של מישהו אחר, ומתי הקשיים והבעיות שלכם מקורם בעובדה שאתם אולי מתמרנים, משתמשים, מנצלים, או כוחניים (באופן גלוי או סמוי) ביחסים שלכם עם הקרובים לכם. זו סדנא של לקיחת אחריות על מה ש'שלנו' ווהשלכה סופית (לפח) את מה ששייך לאחרים, ובטעות לקחנו על עצמנו.

הסדנא מתחילה בכל בוקר בתרגול של ריקודים מקודשים הנוגעים באופן חוויתי בנושאים של ראויות ואשמה. היא עמוסה בתרגילים, תהליכים ומשחקים, חלקם אישיים, חלקם בזוגות וחלקם קבוצתיים. כולם נועדו ליצור בהירות, לקיחת אחריות, ביטוי עצמי ואותנטיות בחייכם

לכל משתתף יהיו הזדמנויות לעבוד על הקשיים, הבעיות והמטרות האישיות והמקצועיות שלו/ה, גם באופן קבוצתי וגם באופן אישי מול המנחים.
ימים אינטנסיביים וחווייתיים המתוכננים ליצור פריצת דרך של ממש בחיים שלכם, ומימוש של רבים מהרצונות שלכם.

תכני הסדנא

1. תחושת עצמי משוקפת ותחושת עצמי איתנה
2. חקירה אמיצה לשאלה של 'מי אני באמת', מעבר לדימויים ולשיקופים
3. רצון אמיתי – כיצד להתחבר אליו
4. היכולת לעמוד מול ביקורת
5. מתי כעס מקדם ומתי הוא תוקע
6. מהם יחסים של מובחנות
7. התמודדות עם אשמה וחרטה
8. מה הופך אותנו לראויים ומה מחבל בכך
9. כיצד לחיות חיים של ראויות
חשוב להדגיש: הסדנא היא לאמיצים בלבד! זו סדנא שדורשת מהמשתתפים חשיפה, מוכנות להיפגש עם החלקים הפחות יפים שלנו ורצון כנה ליצור פריצת דרך בחחינו

מנחי הסדנא

אמתי מגד (MFT) ראש התכנית להכשרת מטפלים משפחתיים וזוגיים ומרצה בחוג לעבודה סוציאלית במכללה האקדמית תל חי. מנהל בית ספר מגד לפסיכותרפיה מבוססת מובחנות וראויות. מחבר חמישה ספרים לקהל הרחב ולאנשי מקצוע, האחרון שבהם "להיות ראוי". משלב בעבודתו תפיסה מערכתית עם דגש על מובחנות וראויות.

שולי מגד (MSWׂׂ), מנהלת מרכז קשר נהריה ומטפלת משפחתית. מנחת סדנאות "רצון חופשי"

וצוות מנחים מיומן

להיות ראויים

"סוף סוף אני מבינה את המשפט הזה שאומר, עד שלא תאהבי את עצמך, לא תוכלי לאהוב אחרים באמת. זה לא קשור לזה שאם אני לא אוהבת את עצמי אז אני לא יודעת מה זה לאהוב, זה קשור לזה שאם אני לא אוהבת את עצמי, אני כל כך עסוקה בהשרדות, שאין לי פניות לאהוב אחרים, ברמת הפוטנציאל שאני מסוגלת אליה.
ולכן אני חייבת תודה ענקית לאמיתי ושולי מגד, על הסדנא "להיות ראויה", ממליצה לכל מי שרוצה לשפר את החיים שלו/ה. אני ובנותיי זכינו בחיים חדשים, בזכות הסדנא הזאת.
תודה רבה- אוהבת אתכם

על אמיתי מגד ועל הסדנא

לפרטים נוספים על הסדנא, כולל הרשמה

לכתבה אודות הספר 'להיות ראוי' של אמיתי מגד

לעמוד הפייסבוק של אמיתי מגד

פאולה וליאון רוזנברג בשיחה עם אמיתי מגד על ויתורים ופנקסנות בזוגיות:

 

ועכשיו הערה המתייחסת לכלל הקורסים שאפשר למצוא כאן. הקפסולה עוסקת בסיקור התוכן ואין לה או למי מטעמה אחריות על התכנים, על תוצאותיהם הישירות או העקיפות, על אספקת השירות והממשקים העסקיים בין הרוכשים/משתמשים לבין ספקי הקורס.

הקפסולה מבקשת לעורר את כל מי שבא אתה במגע. להצית את הדמיון, להציף שאלות ולהניע תהליכים. הקפסולה היא כתף להניח עליה את הראש ומקום לנשום ממנו השראה. הקפסולה נוצרה כדי לקדם תהליכים של תודעה והתפתחות, והיא כאן ממש בשבילך.

קבלו את הקפסולה למייל
קצת אויר לנשימה וכל מה שחשוב באמת, בלי להציף ובלי להטריד.

    דילוג לתוכן