fbpx

נעים להכיר! הקפסולה

התפתחות היא לא דבר שאפשר לדחוק בו. לכל אחד יש קצב משלו ויכולת להכיל שינויים עד לגבול מסוים. כל מי שעבר תהליך כלשהו או נמצא בעיצומו, יודע שלפעמים מספיק משפט אחד, קצה של רעיון או שאלה, כדי שתהליך יתחיל להתרחש או יידרך מחדש.

הקפסולה מבקשת לעורר את כל מי שבא אתה במגע. להצית את הדמיון, להציף שאלות ולהניע תהליכים. הקפסולה היא כתף להניח עליה את הראש ומקום לנשום ממנו השראה. היא מותג לייף סטייל המביא לתוך ה'כאן ועכשיו' מושגים כמו רוח, נשמה, התעוררות, איזון, דיוק ושינוי.

בליבת הקפסולה, במקום שאליו מתנקזים העבר, ההווה והעתיד, נמצאים האומץ לשאול שאלות, הכמיהה לחיפוש התשובות והנכוֹנוּת לאמץ נקודת מבט המרוחקת מעט מן הדברים, כזו המבקשת לבחון את עולם הסיבות הגבוה ולקבל את העובדה ששום דבר, אבל באמת שום דבר, לא קורה לנו סתם במקרה.

מה אפשר למצוא בקפסולה

כל מה שמתקיים בקפסולה לוקט בפינצטה מכאן ומרחבי העולם, ומשקף תפיסות עכשוויות ושיח עדכני. בתוך העטיפה המרשרשת שבה היא ארוזה (בכל זאת השקה….), מציעה הקפסולה מבחר כתבות בנושאים הנוגעים לסיבתיות, קשרים, הקשרים ומוטיבציות, קורסים אונליין במגוון תחומים (חלק גדול מהם באנגלית והם שווים את המאמץ!) , אירועים מעניינים שלעיתים כדאי לחצות את האוקינוס עבורם, הצעות לחופשות שיודעות למלא גם את המצברים של הנפש,  מוצרים שמוטב שיהיו כבר עכשיו בדרך אליכם, ספרים משני חיים, אנשים שכדאי להכיר – ועם חלק מהם גם להתייעץ, שפע שיטות ומתכונים המאזנים את הגוף ופודקאסט שיושק בקרוב ואיתו אפשר יהיה להרחיב על כל מה שמעניין במיוחד.

מאיפה מתחילים

בואו נניח שהגעתם לפארק שעשועים ענק – מלא מתקנים, צבעים, קולות ושבילים. מהכניסה אתם יכולים לראות את רכבת ההרים המפותלת, באופק נפרשת בפניכם טירה ענקית ובכל מקום שאליו נודד המבט שלכם, מחכה מתחם מפתה שברור כבר עכשיו שאי אפשר יהיה לעמוד בפניו.  בפארק שלכם אין באמת התחלה, ולא ממש סוף. הקצב, ההתקדמות וכמות החוויות תלוייה רק בכם. ברוכים הבאים לגן ההרפתקאות של הקפסולה. דפדפו, דלגו לכם ממקום למקום. אין באמת נקודת התחלה, וגם לא סדר דברים שצריך להתבצע. אם אתם מרגישים שהלכתם לאיבוד, תמיד תוכלו למצוא את הדרך חזרה באמצעות בר הניווט. (אבל אנחנו כבר יודעים שאין דבר כזה ללכת לאיבוד. נכון?)?

הלו קפסולה, אנחנו חייבים להכיר!

עשיתם קורס ששינה את החיים שלכם מקצה לקצה ואתם מבקשים לשתף. פגשתם מטפלת  שלדעתכם כ-ו-ל-ם חייבים להכיר. ראיתם אתר שדחוף לחלוק עם כולם או שאתם רוצים לספר על מה שאתם עצמכם יודעים לתת לעולם –  מוזמנים לשתף איתנו את הדברים באמצעות מייל:

[email protected]

בכל זאת, מה כדאי לעשות בשלב הראשון?

הכי כדאי להרשם לניוזלטר שלנו. הוא יגיע בתדירות לא מטרידה, ויביא אליכם את כל מה שחדש ומעניין במיוחד. להרשמה, מלאו את הפרטים

  איחולי שהות נעימה, ומקווים שתצאו מכאן קצת אחרת מאיך שנכנסתם.

  שלכם,

  צוות הקפסולה.

  הקפסולה מבקשת לעורר את כל מי שבא אתה במגע. להצית את הדמיון, להציף שאלות ולהניע תהליכים. הקפסולה היא כתף להניח עליה את הראש ומקום לנשום ממנו השראה. הקפסולה נוצרה כדי לקדם תהליכים של תודעה והתפתחות, והיא כאן ממש בשבילך.

  קבלו את הקפסולה למייל
  קצת אויר לנשימה וכל מה שחשוב באמת, בלי להציף ובלי להטריד.

   דילוג לתוכן