fbpx

קורס אונליין – אתגר הריצה הבא שלך

קורס אונליין לנשים שתמיד רצו להתחיל לרוץ

"אני?! לרוץ?!???! אין סיכוי שזה יקרה!

כך מתחיל הטקסט של אתגר הריצה של 'בית ללי'. אתגר לנשים שתמיד רצו לרוץ, אבל מעולם לא האמינו שיוכלו. אתגר המזמין נשים לקחת בעלות על החופש והמרחב ולהתחיל את הצעד הראשון למה שהן חולמות אבל לא יודעות איך. לא מאמינות שאפשר. לא מדמיינות שיצליחו.

ליאת סנדק ויעל צלניק שפיתחו את המוצר ומלוות כל אחד מהאתגרים, יודעות שכל מה שנחוץ הוא לעבור את החודש הראשון. צעד צעד. באופן גמיש ופתוח מצד אחד (רוצי איפה שאת רוצה, לאן שבא לך ומתי שנח לך), ומצד שני – באופן  עוטף ומחבק  (הקלטות, הודעות ווצאפ, קבוצת תמיכה סגורה בפייסבוק ואימיילים יומיים). כל אתגר נפתח בתאריך מסויים, על מנת שכל חברות הקבוצה באשר הן יוכלו לקבל יחד את התמיכה והעידוד המתאימים בדיוק לשלב שבו הן נמצאות.

הטקסטים שלהם מלאים הומר והבנה מוחלטת ושופעת אינטילגנציה רגשית, של הסיבות לייאוש ולחידלון המשקפים בדיוק את שלב המעבר שבין הרצון והשאיפה להתחיל לרוץ, לבין כל החסמים העומדים בפני ההגשמה הנכספת. כשמעמיקים מעט בחומר, ושומעים אודיו קצר המשקף את התקשורת השוטפת, מבינים שכל מה שכדאי לעשות הוא פשוט להתמסר…

שמונה קבצי אודיו בני חצי שעה כל אחד, אימיילים יומיים וסרטונים אורזים מידע והנחיות לגבי תזונה, דופק, קצב, מחטבים, סבלנות, אמונה, תרגילי הכנה וגאדג'טים, והם בנויים כך שיש בהם את כל מה שדרוש לצאת לדרך. אל המייל שלכן יגיעו מידי יום במהלך החודש הראשון, המלצות לתזונה שלפני האימון וסרטוני חיזוק. וכמו שאומרים בבית ללי, "יכול להיות שלאחר החודש הראשון, תמשיכי גם הלאה ותרוצי יותר, יכול להיות שתפסיקי או שתיכנסי להריון, או שתעברי דירה, החיים הם גלגל אבל קיבלת מתנה לחיים. את יודעת לרוץ, ואת כבר לא מפחדת מזה יותר".

והנה מה שתקבלו כשתצטרפו:

מייל יומי – בכל יום – תוכן חדש ורלוונטי למייל – סרטונים (עם הסברים על מתיחות נכונות, תזונה לפני ואחרי אימון ועוד….), מידע מקצועי ומחקרי על ריצה ועל ההשפעה שלה על החיים שלך, קישורים לאתרים רלוונטיים, המלצות על ביגוד מתאים ועוד.

קבוצת פייסבוק סגורה –פעילה ותומכת בו תוכלי לשתף וגם לראות איך בנות שהתחילו ביחד איתך את האתגר עוברות אותו! הקבוצה היא ממש מקור לתמיכה ועזרה, וגם מקום לעוף על עצמנו!

ליווי אישי בווצאפ – יש לנו מטרה אחת – שתצליחי לעמוד באתגר! בשביל שזה יקרה, אנחנו שם בשבילך לכל מה שאת צריכה. אנחנו נלווה אותך בוואטסאפ, נדאג לשאול אותך איך הולך, מה קשה, לעזור במה שאפשר ובעיקר להיות שם בשבילך.

8 אימוני אודיו באתגר ( 2 בשבוע ) – המטרה של האתגר היא שתוכלי ללמוד לרוץ מכל מקום בזמן שמתאים לך, לכן האתגר כולל אימוני אודיו ולא אימונים קבוצתיים במודל הרגיל. האתגר כולל 8 אימוני האודיו של חצי שעה כל אחד, בנויים בצורה הדרגתית ומותאמים בדיוק לנשים כמוך שלא רצו לפני. האימונים עובדים בצורה הכי פשוטה שיש. כל מה שאת צריכה זה לחבר את הנייד לאוזניות, ללחוץ Play ולהקשיב למאמנת שלנו שתלווה אותך באוזניות, דקה אחרי דקה, ותסביר לך את כל מה שצריך. וכן, גם תהפוך את האימון לכיפי יותר ממה שאת מדמיינת!

לעמוד אתגר הריצה (תגללו עד למטה ואל תפספסו את אימון הסאונד הקצר בן 13 הדקות, שעושה חשק להתחיל ממש עכשיו).

לכתבה בישראל היום

הקפסולה מבקשת לעורר את כל מי שבא אתה במגע. להצית את הדמיון, להציף שאלות ולהניע תהליכים. הקפסולה היא כתף להניח עליה את הראש ומקום לנשום ממנו השראה. הקפסולה נוצרה כדי לקדם תהליכים של תודעה והתפתחות, והיא כאן ממש בשבילך.

קבלו את הקפסולה למייל
קצת אויר לנשימה וכל מה שחשוב באמת, בלי להציף ובלי להטריד.

    דילוג לתוכן