fbpx
האנשים שאנחנו עוקבים אחריהם בימי קורונה

אנשים שאנחנו עוקבים אחריהם בימים האלה

פרוייקט מיוחד לימי הקורונה

אין אמת אחת, איך דרך טובה מהאחרת. יש קשב פנימי, רטט, תדר, הדבר הזה שמרגיש שמדבר בדיוק אלינו עכשיו. קבלו פרוייקט מיוחד לימים האלה, העובר דרך אנשים בארץ ובעולם שאומרים, עושים, מתרגלים, שואלים, בודקים ותוהים.

אולי עם חלק מהם תוכלו ממש לשמוע את הקליק.

 

חן עתיד – אנטרופוסוף

הלוואי שהיה עמוד פייסבוק לעקוב אחריו, או הרצאות נוספות מלבד זו שהעלנו כאן (ואחת נוספת העוסקת בריפוי האדמה). יש כל כך הרבה מה לקחת מההרצאה הזו על הקורונה, אבל אם היינו צריכים לבחור דבר אחד, היה זה דווקא נושא החשיבה העצמאית. הרצאת MUST לימים האלה ובכלל.

נותר רק לקוות שערוץ היו טיוב שלו, ימשיך לשגשג.

סהרה רוז – וולנס

דיפאק צ'ופרה אומר עליה שהיא 'קול המוביל את דור המילניום לשינוי הפרדיגמות'  (נראה שלשם כך הקורונה כינסה אותנו, לא?) ומישל אובמה צירפה אותה כדוברת לפרוייקט התזונה   שלה Let's Move.  היא נואמת ופעילה בינלאומית והפודקאסט שלה ממוקם במקום הראשון באפל, בקטגורית 'רוח' –  עם יותר מ 16 מליון השמעות.

הנה סהרה רוז, והנה לינק לפודקאסט שלה, הכולל גם מספר פרקים שהוקלטו ממש בימים האלה. בחרנו להעלות לכאן פרק בו היא עוסקת בהתגברות על הפחד בימים של קורונה, אבל זו טיפה קטנה בים של מידע, תפיסות עולם וכלים לימים לא שגרתיים.

 

ד"ר שפאלי – תודעה ופסיכולוגיה

לא סתם אנחנו מצרפים הרצאות שלה כמעט לכל ניוזלטר. ד"ר שפאלי , פסיכולוגית קלינית, סופרת רבי מכר, דוברת בינלאומית ומרואיינת אהובה על אופרה ווינפרי ומארחים רבים אחרים, היא אישה חכמה ומיוחדת. היא חדת מחשבה ואבחנה, ומרתקת בתפיסתה ובאופן שבו היא מעבירה מסרים הנוגעים לערך עצמי, משמעות, הורות וזוגיות. שפאלי מחברת באופן מרתק את התודעה ואת הפסיכולוגיה, ומה שיוצא מהחיבור הזה הוא בעיקר חומרים שאנחנו מבקשים מהם עוד ועוד.

אנחנו רשומים לניולזטר שלה, קשובים למדיטציות שהיא עורכת – ובאופן כללי עוקבים אחריה כמעט בכל מקום אפשרי,  בעיקר באתר, בערוץ היו טיוב ובפייסבוק שלה.

 

גרטה טונברי – אקטיביסטית

אולי גם לכם נדמה שגרטה היתה אות הפתיחה למה שכבר היה פשוט  מוגזם? יותר מדי צריכה, יותר מדי ניצול של אנשים ושל הסביבה, יותר מדי הסתרות, יותר מדי התעלמות ממה שדרש טיפול מיידי. נראה שהקורונה פשוט צועדת במהירות בשביל שהחל להיסלל בתודעה הכוללת, כשהיא חותרת לתמורות ואיזון במימדים ובמחיר שרק הטבע יודע לדרוש.

מוזמנים לקרוא את 'העולם של גרטה' – הכתבה שפורסמה החודש ברולינג סטון, המשרטטת את עלייתה של לוחמת מסוג חדש. אפשר לעקוב אחריה גם בעמוד הפייסבוק.

 

גרטה הקפסולה

 

 

Goop – וולנס

אפשר לסמוך על goop , שתמיד יהיו שם שפע של עצות טובות להפחתת מתחים, המלצות על ספרים, תירגולים ומוצרים שמתאימים למה שקורה עכשיו.  מכאן אפשר להגיע לרשימה שלהם בעניין הקורונה (רופאים, אנשי רוח ומאמני כושר המומלצים לעת הזו). לכאן בחרנו דווקא את השיחה של גווינית' ובן זוגה בראד, עם המטפלת מיכאלה בוהם. בשיחה פתוחה שנערכה בשבוע שעבר, הם מדברים על אינטימיות בימים של חוסר ודאות. וכן. גם על סקס.

 

ברנה בראון – התפתחות אישית

אנחנו אוהבים אצלה הכל. את הנושאים, האנרגיה, הפגיעות, הספרים וההרצאות המצויינות, והכי הכי מאושרים שדווקא בימים האלה, עולה לאויר הפודקאסט החדש שלה: unlocking yourself שבו היא מתכוונת להעמיק אט אט, לתוך מה שמרכיב את החלק האנושי והעמוק של מי שאנחנו.

לאתר של ברנה בראון,  מכאן מגיעים לעמוד הפייסבוק וכאן לפודקאסט שלה.

אברהם היקס – תודעה

קשה לנו לחשוב על עולם שבו אברהם היקס לא היו לוקחים חלק. אולי מדויק יותר לומר שהעולם נראה אחרת איתה-איתם (אסתר/אברהם היקס), ושהחיים יכולים לקבל תפנית של 180 מעלות כשמתרגלים היקס במחשבה אבל בעיקר בהוויה.

משמח אותנו שיש כל כך הרבה חומרים מהם לספוג, במיוחד בתקופה השומטת את כל מה שיש מתחת לרגליים ומחייבת אותנו להתחיל לבחון מחדש את כל מה שמתרחש (במובנים של היקס, לברוא את מה שאנחנו מבקשים לעצמנו ולא להתבלבל לרגע ולחשוב שיש משהו או מישהו אחר מלבדנו, שקובע מה קורה).

המחשבה על הוורטקס וההבנה העמוקה שרק לנו יש שליטה והכרעה מלאה על האופן בו נראים ומתנהלים החיים שלנו (ואיתם העתיד) – הופכת אותנו לאופטימיים. למי שאינו מטיב לכת עם אברהם היקס רק נאמר – קחו לכם את הזמן וצללו לעומק. בגוגל מחכים אלפי סרטונים ובהם עקרי תפיסת העולם, ושפע נקודות מבט וכלי עבודה בכל נושא ותחום הקשור לחיי היומיום. ריכוז של רבים מהסרטים אפשר למצוא מכאן ובערוץ היו טיוב הרשמי -מכאן

 

פרופ' יובל נח הררי – היסטוריית העתיד

קולה של השפיות, של החשיבה העצמית ושל ההתבוננות באומץ על תהליכים והזדמנויות. נח הררי מביא איתו רוח של עתיד אחר, אולי אפילו במובנים רבים, גם את קולה של התקווה. הקפסולה אוהבת לבקר בעמוד הפייסבוק שלו כמעט מידי יום, רק כדי לעקוב אחר רחשי הלב הגלובאליים, ולשאוב קצת אויר של ימים אחרים. ככלות הכל, אנחנו אנשים המאמינם בכך שהטוב, ינצח בסוף.

מכאן ערוץ היו טיוב שלו.

 

גרג בראדן – תודעה

עד שיגיע לישראל בנובמבר הקרוב, נעקוב אחריו מרחוק. גרג בראדן, סופר רב-מכר של הניו יורק טיימס, חוקר פיזיקה קוונטית, מחנך, מרצה ובעל שם בינלאומי – נודע כחלוץ המגשר בין מדע מודרני, חוכמה קדומה ופוטנציאל אנושי. עיקר העיסוק שלו נוגע בהבנה שהתפיסות והאמונות שלנו יוצרות את המציאות ומכיוון שכך גם מביאות לריפוי ופריצות דרך בכל תחום. שווה לעקוב אחרי בראדן, שהווטקינס ג'ורנל בבריטניה הכתיר כאחד מ-100 האנשים המשפיעים בעולם, בתחום הרוח. מכאן ערוץ היו טיוב שלו שבו ניתן כבר לצפות בשיחות אודות הקורונה. מכאן הפייסבוק

 

ברוס ליפטון – תודעה

לא בכל יום יוצא לשמוע שיחה בת שעתיים עם ד"ר ברוס ליפטון בנושא הקורונה, בה הוא מגדיר את מה שקורה כאבולוציה (כולנו, כמו בטוטאניק – אומר המראיין, התחלנו לראות את הספינה שוקעת, אבל אמרנו לעצמינו – הי, זה שום דבר. נעזוב את זה) .

ליפטון, אחד ממדעני התא והוגי הדעות המובילים בעולם, חיבר את רב המכר “הביולוגיה של האמונה” . במחקרים שלו ובתפיסות שפיתח בעקבותיהם, מציג ליפטון את המנגנונים שבאמצעותם התודעה שולטת על תפקודי הגוף ומרמזת על קיומה של רוח אלמותית. ליפטון, שיגיע אף הוא בנובמבר 2020 לארץ, הנו נואם מבוקש, מבקר ומנחה סדנאות ברחבי העולם. מכאן עמוד הפייסבוק שלו, ומכאן ערוץ היו טיוב.

יוגה זו'רנל – וולנס

אנחנו ועוד 2.2 מליון איש אחרים, עוקבים אחרי היוגה זו'רנל, שבו אפשר למצוא אינסוף כתבות, מורים, תרגולים, שיעורים, הצעות והשראה. ומכיוון שכל מה דרוש הוא מזרן ורצון, היוגה היא לא פחות ממושלמת לימים האלה.  לאתר של הז'ורנל מכאן, לעמוד הפייסבוק מפה, ולערוץ היו טיוב היישר מכאן.

 

יוגה זורנל הקפסולה

טיל סוואן – תודעה וטרנספורמציה

בהכללה, אומרת טיל סוונסון, ניתן לחלק את תחום הרוחניות והעזרה העצמית לשני מחנות. הראשון הוא מי שמתרגלים על מנת לחוות נוחות והקלה. המחנה השני עוסק בתרגול רוחניות ועזרה עצמית על מנת להתוודע ולהתעורר. אנשים המשתלבים במחנה הראשון, רוצים פשוט להרגיש טוב, והם רואים בידע ובתרגולים הקיימים בתחום, דרך להשיג זאת. אנשים השייכים למחנה השני, לעומת זאת, רוצים לדעת מה נכון. הם מבינים כי ידיעת האמת תאפשר להם לבצע שינויים שיובילו להרגשה טובה יותר. אבל הם רוצים לדעת את האמת גם אם מה שהם עומדים לגלות, עשוי לגרום להם להרגיש ממש רע. זוהי  מטריצה, ובעצם תרחיש הגלולה האדומה. אבל, למרות הצעיף האפוקליפטי המקושר אל הנכונות לבלוע אותה, אפשר לומר שרק עם הגלולה האדומה מתאפשר בסופו של דבר שינוי פנימי וחיצוני עמוק, דרכו מתגלים גם הייעוד והשמחה.

סוואן נחשבת מהפכנית טרנספורמציה אישית. היא נולדה עם מגוון יכולות על-חושיות וידעה התעללות קשה בילדות, אותה רתמה לטובת העבודה שהיא מבצעת היום, תוך שהיא מעודדת מיליוני אנשים לנהוג באוטנטיות, חופש ושמחה, ומנחה אנשים כיצד לשנות את הכאב הרגשי, הנפשי, הפיזי והרוחני שלהם.

אחרי סוואן, ההולכת ומתברגת בצמרת מי שנחשבים בעולם כמורי דרך בתחום הרוח, אפשר לעקוב בעמוד הפייסבוק שלה, וגם בערוץ היו טיוב הפעיל שלה.

 

 

 ג'סמין המסלי – תזונה אירוודית

ג'סמין המסלי היא שפית, סופרת רבי מכר, מגישת טלויזיה, מסעדנית ומומחית בנושא תזונה ובריאות. עיקר העיסוק שלה הוא התזונה האירוודית והחיבור של המזרח והמערב בתחומי הבריאות, התנועה והצלחת.

האתר שלה הוא מטמון של ידע ומתכונים, המלצות ותרגולים. מכאן תוכלו להציץ לבלוג שלה, ומכאן לעמוד הפייסבוק . בפרק הזה בפודקאסט שלה היא משוחחת על איך היא גילתה את עולם האירוודה ובו היא משתפת גם בתירגולים פשוטים לתקופות של אי ודאות. מכאן כל יתר פרקי הפודקאסט.

עידית עזרא כהן – תודעה

אם תחפשו אחריה לא תמצאו דבר, וזו דוגמא מצויינת לכך שהנוכחות הדיגיטלית היא לא חזות הכל. אי שם, בלב הירק שבגליל, היא מעבירה שיעורי תודעה עוצמתיים ויועצת אישית (בפגישות ובאמצעות שיחות טלפוניות) לאנשים המבקשים הדרכה, בהם אנשי עסקים ומנהלים. חלק משיעורי התודעה שלה הופכים לכתבות מלאות ערך, המתפרסמות מעת לעת בקפסולה, בינהן הכתבה על העצירה המוחלטת המתבקשת בימים האלה, הכתבה העוסקת במפתח להתפתחות הטמון בכנות, הכתבה על הילדות שהולכות לגיהנום (מרוב כוונות טובות) וגם זו העוסקת בחירות וברצון חופשי – המתבקשים היום יותר מתמיד.

עופרה אור – תודעה

אחרי עופרה אור, המלמדת 'תודעת על' ומנחה קורסים וסדנאות המיועדים לבודדים ולקבוצות, אפשר לעקוב מכאן, וגם דרך הפודקאסט של הקפסולה המארח אותה באופן קבוע לשיחות המנתחות מזוית קצת אחרת את כל מה שקורה לנו.  התקשורים וקורסי התודעה שלה מתקיימים ברחבי הארץ (וגם בגליל), והם משני חיים. לא פחות מכך.

ניתן לקבוע עם עופרה שיחות ייעוץ אישיות באמצעות הטלפון או בזום.  האזנה לפרקי הפוקאסט , מכאן (ודרך הלינק גם פרטי ההתקשרות איתה).

 

יעל דגן – תודעה

 

אם היינו צריכים לבחור ולהכניס ספר אחד בלבד לחדר הבידוד (באי בודד היו עוד מלאכות לעסוק בהן, אז אנחנו מזקקים את הדילמה) – היינו בוחרים בו, בספר 'בתואם מושלם' של יעל דגן.

יעל דגן המתקשרת את ‘לבן’, מי שהיתה היוזמת הראשונה להבאתם של מסרי סת לארץ ושותפה למלאכת המחשבת שבעריכה ובתרגום של חלק מהספרים לעברית, מעלה בימים האלה תקשורים מרחיבי דעת העוסקים במה שקורה עכשיו,  מסבירה מדוע הכל  משתבש לטובתנו (על אף הפחד העצום ואי הנוחות הגדולה) ומעניקה נקודות מבט אחרות וכלי תרגול לכאן ועכשיו.

התקשורים העולים לעמוד הפייסבוק שלה, מצטרפים לידע נרחב אותו היא מעבירה בקבוצות וסדנאות שהיא מנחה אונליין (ובימים רגילים גם בקבוצות לימוד, מפגשים וריטריטים).

ייחודו של הספר צהוב הכריכה, אותו ניתן להשיג ישירות ממנה (פרטים וטלפון בסוף הכתבה הזאת), הוא לא רק בידע שמרגיש כמו מותח את גבולות ההבנה והתודעה, אלא גם באסופת התירגולים, המאפשרים לשנות דפוסי התנהגות, להפנים חשיבה אחרת, להקל ולהביא לפריצות דרך משמעותיות.

בספר (אחרי שתסיימו אותו, סביר להניח שגם אתם תתחילו לקרוא אותו שוב מהתחלה) התייחסות לכל נושא בעל משמעות, בין היתר : ביטחון, הכוונה, ערך, ייעוד, דמיון, משמעות, יצירה, אמת, סבל, מוות, אהבה ועוד.

לעמוד הפייסבוק של יעל, ולכתבה שעלתה בקפסולה, הכוללת הסבר אודות המאמץ להיאחז בקיים ובמוכר בימי הקורונה, ההבנות לגבי השחרור המתבקש, ו-4 תירגולים המסייעים במיוחד בימים של חוסר ודאות.

גלי לוסי – תקשור

גלי לוסי לא מפחדת לשים על השולחן שמות, תאריכים, הצהרות  ותחזיות. גם אם אלה נראים לפעמים לא הגיוניים, כמעט בדיוניים, קורה בסוף שהם מתקיימים. הקפסולה עוקבת אחריה גם בימים אחרים, וקוראת בשקיקה אודות התהליכים הגלובאליים המתרחשים, במרכזם המעבר לעידן הדלי, אותו עידן המאופיין בתהליכי פירוק של כל המסגרות המוכרות, בהן הדתות, הממשלות ועוד.

הבשורות הטובות הן שעידן הדלי מעביר אותנו להתנהלות אוטופית, המאופיינת בשיתופי פעולה, ערבות הדדית, חשיבה עצמית, התפתחות גדולה והתחשבות בסביבה. הבשורות הרעות, רק התחלנו, והדרך רצופה קשיים ואי נוחות. בדרך, בין משבר לוירוס, יש גם שמחה והתרגשות גדולה, והרבה מאוד למידה על איך נכון יותר להתתנהל ולקבל החלטות. לעמוד הפייסבוק שלה. לאתר ולספרים.

 

יהודית כץ – פסיכולוגיה חיובית

אחרי יהודית אנחנו עוקבים בכלל, ובימים האלה בפרט. קבלו את פרק השאלות והתשובות שלה, שהוקלט לאחרונה ומוקדש לימי הקורונה, ובהמשך גם לינקים לפרקים בפודקאסט שלה – 'חושבים טוב', העוסקים בנושא של שליטה, פחד, מחשבות ועוד.

אפשר להאזין ל מה את עושה עניין (זום אין לחייהם של מי ששרויים בחרדה), ל-הולכים אל הלא נודע – החיים בצל אי הודאות, ל-מה נדידת מחשבות פוגעת באושר שלכם, ואיך מתרגלים את המח להיות מאושר.

 

רונן גפני – תודעה ועסקים

רונן גפני (על פרש ביז שלו בטח כבר שמעתם) הוא אחד האנשים המרתקים, המדברים את העולם החדש כבר תקופה ארוכה, וגם יוצרים אותו.

שווה לעקוב אחריו באופן קבוע, להצטרף לסדנאות העסקיות שהוא מקיים, לא לפספס את ההרצאה שלו בטד ולהאזין לפודקאסט שלו, 'אני רק שאלה'. אם תעקבו אחריו תוכלו להבין מה הקשר בין אלונקה לבין שזירה קוואנטית, לפענח יחד איתו משהו מתורת הכאוס, ובכלל – להעמיק איתו אל תוך התודעה והאופן שבה היא משתלבת (באופן מושלם) גם בעסקים.

נורית אלדר – תקשור

קורסים, ספרים שאנחנו רוצים עוד מהם ותקשורים מרתקים, מחכים למתחילים ולמטיבי לכת באתר של נורית אלדר .

מאז ומתמיד היתה אלדר אדם רציונלי. היא למדה במגמה ריאלית בתיכון, סיימה לימודי ארכיטקטורה בטכניון ושירתה בצבא קבע בדרגת רב סרן.
במסגרת לימודי התואר השני בתרפיה באומנות, נפתח עבורה שער אל עולם התקשור. בהתחלה זה היה מאוד מבלבל עבורה, אבל עם הזמן, התשובות החלו להגיע ואיתן גם הביטחון וההתפתחות בתחום.

לקפסולה יש משיכה גדולה מאוד, לרופאים, אנשי הייטק, מדענים ולכל יתר האנשים העובדים עם האונה של המספרים, העובדות והנתונים. כשאנשים כאלה מתחברים לעולם הרוח, נוצר מצד אחד קסם, ומצד שני שער, המאפשר לאנשים אחרים, ספקנים, להאמין אולי קצת יותר. .

מי שעולם התקשור מסקרן אותו, מוזמן לקרוא אותה ולבקר בעמוד הפייסבוק בשביל לנשום קצת גם את מה שמעבר.,

 

רחלי גנון (מתרגמת את קריון) – תודעה

רחלי גנון, מאסטר הילרית, מורה ומטפלת מוסמכת – מקבצת בעמוד הפייסבוק שלה חומרים עדכניים בתחום התודעה ממקורות רבים ברחבי העולם.

התרומה הגדולה שלה, מלבד הפינטצה האיכותית שבה היא מלקטת את החומרים, הנה התרגומים שהיא עורכת לתקשורים עדכניים של קריון, בהם גם אלה של הימים האחרונים (קריון אודות הקורונה 1אודות הקורונה 2)  ולצידם, מסרים חמים משולחן הכתיבה של ניל דונלד וולש (שיחות עם אלוהים), אברהם היקס, ומידעים חשובים נוספים.

אפשר להציץ מכאן על הראיון עם לי קרול  (המתקשר את קריון) אותו תרגמה, ומכאן אפשר להגיע לאתר של רחלי.  לתקשורים מתורגמים נוספים של קריון, אפשר להגיע גם מכאן..

 

דורון ליבשטיין -מוטיבציה והתפתחות

את העמוד של דורון ליבשטיין אנחנו דוגמים בשבועיים האחרונים מידי ערב, כדי לבדוק מי עולה לשידור בשיחת הלייב היומית שלו. הראיונות קושרים מגוון נושאים לתוך ימי הקורונה, ומעמיקים בההתנהלות שבהווה ובהשפעות העתידיות שעוד נכונו לנו.

ליבשטיין מארח מידי ערב בשעה 20:00 קשת רחבה של דוברים ומתייחס למגוון נושאים בהם: תודעה, חוסן מנטלי, תפקוד בתקופת אי ודאות, איזון, כלכלה, שוק העבודה, מצויינות עוצמה עיסקית, אומץ, רוחניות ועוד. אל תדלגו על רוני התשואל ועל השיחה בנושא אי הודאות שנערכה עם אליאב אללוף (שגם אחריו שווה לעקוב בנפרד).

 

טוהר  שחר בן פורת – תקשור

שחר בן פורת מתקשר את טוהר, קבוצה המעבירה ידע המחבר בין העולם הפנימי שלנו לבין היום יום של הכאן ועכשיו.

באתר העשיר ובעמוד הפייסבוק אפשר למצוא שפע חומרים של שחר ושל ורדה דרור. תקשורים רבים מופיעים באתר (גישה דרך כאן), ובעמוד הפייסבוק של שחר, וכוללים מידע גם על ימי הקורונה

איריס ארגבנד – פסיכוטרפיה גופנית

היא פשוט עושה לנו טוב, ופותחת בכל פוסט איזה אשנב קטן להתבונן דרכו על העולם.

הנה עמוד הפייסבוק  שלה, המחבר גוף, תודעה, פסיכולוגיה ושינוי. אנחנו אוהבים את הלקטים הקטנים של השראה שהיא עורכת, העוברים דרך הייקו, תערוכות, מאמרים, דמויות מעניינות, ספרים ומחשבות.

 

גלית אקרמן ברש

אתם מכירים את זה שבין כל המילים הגדולות, האטסטרגיות, היכולות חובקות העולם והדוקטרינות הרהוטות, מה שבאמת מתחבר לכם לתוך הלב הן מילים אוטנטיות, שדות זרועים רגבים וירק, פתיחות, פגיעות והוקרת תודה?

אז זהו, שאין יום שבו אנחנו מפספסים את הבוקר של גלית אקרמן ברש, ואת רשימת התודות (שתמיד יש בהן משהו או מישהו חדש לגלות). יחד איתה אנחנו מצליחים להרים את הראש מעל למים בימים עם מזג אויר גבה גלי, ויחד איתה מתמלאים בשמחה ואופטימיות כשמשב אנרגיה מציף את הפיד שלה. מתוך מרחבי העמק היפהפה והמילים הטובות שלה, למדנו להתבונן גם לעומק של כל מה שמובן מאליו, ולהגיד תודה.

מוזמנים להצטרף לבוקר שלה (ולעוד אלף עיסוקים אחרים שיש לה), ממש מכאן.

 

לקבלת ניוזלטר עם כל מה שהכי:

הקפסולה בדרך אליך עם מה שחדש, ומה שאוטוטו מגיע. אירועים, קורסים אונליין, ריטריטים ופרקים חדשים בפודקסט. לפעמים קצת אויר. הרבה פעמים פשוט זווית אחרת להתבונן ממנה על הדברים, אבל תמיד תמיד, במינון נעים ובלי להעביר את הפרטים שלך לאף אחד

    הקפסולה מבקשת לעורר את כל מי שבא אתה במגע. להצית את הדמיון, להציף שאלות ולהניע תהליכים. הקפסולה היא כתף להניח עליה את הראש ומקום לנשום ממנו השראה. הקפסולה נוצרה כדי לקדם תהליכים של תודעה והתפתחות, והיא כאן ממש בשבילך.

    קבלו את הקפסולה למייל
    קצת אויר לנשימה וכל מה שחשוב באמת, בלי להציף ובלי להטריד.

      דילוג לתוכן