fbpx

האומץ לשנות

פודקאסט (אנגלית) המארח נשים יזמיות שעשוי שינוי ענק באמצע החיים (והקריירה)

הפודקאסט Second Life מארח מידי שבוע נשים שהתנהלו בתוך קריירת חלומות ויום אחד – בעיצומו של כל הטוב הזה, שהרעיף עליהן מעמד, שליטה וכסף, החליטו לעשות שינוי ויצאו לדרך חדשה.

אחת אחת עולות לשידור (באנגלית) – עורכות לשעבר בעיתונים הנחשקים בעולם, פולסות דרכים, אומניות, אימהות, מייסדות, כותבות, נשות חזון, מעצבות, מנכ"ליות, נשות ממשל ומדיה – מספרות על האופן שבו הן מצאו את גרסת ההצלחה וההגשמה שלהן. הילירי קאר, המראיינת הנחושה שלהן ומי שעשתה עם שותפה פריצת דרך דומה משל עצמה, מקלפת אט אט את השכבות המרכיבות את ההצלחה של המרואיינות שלה, והן – משתפות את הדרכים המפותלות, הצעדים, השיעורים, הרגעים המכוננים, ואפילו הכשלונות הגלויים שניתן ללמוד מהם.

כל אחת מהן עשתה את השינוי בקצב משלה ובדרך אחרת, רובן תוך התמודדויות לא פשוטות כמו גם הגדרה מחודשת של הזהות והתאמות נדרשות בסגנון וברמת החיים. חלק מהן פגשו את נקודת המפנה בדמות הצעה שאי אפשר היה לסרב לה, חלקן זיהו הזדמנויות שנראו להן יחידות במינן, אחרות הגשימו חלומות ילדות והיו את אלה שהרגישו שהן לא יכולות אפילו רגע אחד יותר במה שהיו עד אז החיים שלהן.

הילרי קאר, המראיינת את הנשים המסקרנות ומלאות ההשראה, היא דוגמא חייה ונושמת לשיחה שאותה היא מנהלת. היא עבדה כעורכת ב'ווג' ניו יורק לפני שעברה ללוס אנג'לס, שם עבדה ככותבת עצמאית, ושם גם פגשה את שותפתה לעסק קטרינה פאוור. יחד הן הקימו את Who What Wear,  מותג דיגיטלי בתחום האופנה והלייף סטייל שהתפתח עם השנים גם לקו מוצרי אופנה מצליח בעל נוכחות ברשתות אופנה ברחבי העולם.

מה הן ידעו על פתיחת עסק, כשהקימו אותו? בהחלט שום דבר. לא היה להן כל חיסכון, לא ניסיון בתחום המדיה הדיגיטלית וגם לא הבנה קלושה בכל מה שנוגע להכנת תוכנית עסקית.  באותה נקודה (2006), תעשיות האופנה, היופי והבידור אליה הן שעטו סבלה מאתגרים בלשון המעטה, היא מספרת, ואותו ציר שעליו הן הילכו היה מפחיד בהרבה מאוד מובנים. זו גם היתה הבחירה מתגמלת ביותר של החיים שלהן, במיליון דרכים שונות – היא מעידה, ומכיוון שכך הן החליטו להתחיל לראיין נשים בדמותן, שיספרו את הסיפורים שלהן ויעוררו השראה בכל מי שמוכנה לשמוע.

הנשים שנקראות אל דגל הפודקאסט מסקרנות, רהוטות, אנרגטיות, מלאות השראה ושמחת חיים, שופכות אור על מוצרים, עמותות, אתרים ושירותים מרתקים שלחלק מהם טרם נחשפתם על הדרך תקבלו תזכורת נוספת לכך שמציאות חדשה ומקדמת עוברת כמעט תמיד דרך הפחד וחוסר הוודאות, וכמה שאלה מתגמלים כאשר מוכנים להתמסר אליהם.

.

לרשימת הפרקים המלאה

להאזנה והורדה של הפרקים, והרשמה לפרקים חדשים

הקפסולה מבקשת לעורר את כל מי שבא אתה במגע. להצית את הדמיון, להציף שאלות ולהניע תהליכים. הקפסולה היא כתף להניח עליה את הראש ומקום לנשום ממנו השראה. הקפסולה נוצרה כדי לקדם תהליכים של תודעה והתפתחות, והיא כאן ממש בשבילך.

קבלו את הקפסולה למייל
קצת אויר לנשימה וכל מה שחשוב באמת, בלי להציף ובלי להטריד.

    דילוג לתוכן