fbpx
מבשרי השחר הקפסולה

מבשרי השחר – מדריך הטרמפיסט לשינוי הגדול

אם היינו בבית ספר, היינו אומרים שזה שיעור חובה

מעת לעת מגיע לידיכם ספר או הרצאה מצולמת שמרגישים מייד מהרגע הראשון כמו מטמון יקר ערך. כאלה שיש בהם את הפוטנציאל לשנות מהותית את נקודת המבט שלכם על הדברים, ובכך למעשה, לשנות את הכל. כזה הוא 'מבשרי השחר' של ברברה מרסניאק, שנחשב כבר שנים רבות לאחד מספרי ה-Must, המרפדים את שביליהם המפותלים של מחפשי התשובות באשר הם.

מדריך הטרמפיסט לשינוי הגדול

מרסיניאק, פרסמה את הספר המאגד בתוכו כארבע מאות שעות תקשור כבר בשנת 1996, אולם עיון בו (במקרה הזה, מצורפת הקלטה של הספר, 3 שעות משובחות ומרתקות) מעניק את התחושה כאילו הדברים נכתבו ממש עכשיו כשהם מתייחסים לימים המתעתעים שבהם אנחנו שרויים ואת האתגרים העצומים הניצבים בפנינו כאנושות בכלל וכאנשים בפרט. אפשר ממש לומר, כי המדריך השלם להבנת התקופה הזו, תומצת לשלוש שעות של הסברים מזוקקים וסט כלים יישומי.

העצה הטובה ביותר שאפשר לתת למי שטרם קרא את הספר, היא להניח לאיכות התצוגה, לשנת הכתיבה ולמושג 'פלאידים' (קבוצת אנרגיות נאורות שהגיעו על מנת לסייע לנו לבצע את השינוי ואת קפיצת המדרגה האבולוציונית העומדת בפנינו) ועם אלה, לשחרר גם את הספקות והשיפוטיות, ופשוט להתמסר לתוכן עצמו. למי שכבר קרא או שמע את הספר, אנחנו ממליצים בחום להקשיב מחדש. הפרספקטיבה שהתוכן יקר הערך הזה מקבל מחדש בתקופה הזו, פשוט מעוררת השתאות, והתחושה החזקה העולה ממנן היא שאמנם נכתב מזמן, אבל נכתב במיוחד עבור הימים האלה ממש.

תובנות, כלים ונקודת מבט חדשה

המסרים מרתקים, אינטליגנטיים, גדושים בידע השופך אור על התקופה הנוכחית, על סיבת היותנו כאן ועל פשר הימים המשונים הפוקדים אותנו. מרסיניאק המקריאה את הספר בעצמה, מתארת באמצעות התקשורים את שיטת הממשל (וההתפרקות הצפויה שלו), את האלים שהמלכנו לעצמנו, את השליטה בהמונים באמצעות הפחדה ואת האתגרים שעוד נכונו לנו (ואיך אפשר להתמודד איתם). עוד נסקרים האופן בו מתנהלות החוויות (קודם מחשבה ואחר כך חוויה, ואף פעם לא להפך), המבנה התאי, הצ'אקרות (ממתינה לכם הפתעה גדולה בהקשר הזה), עולם התדרים, המבנה הרגשי שלנו והדרך לעבוד איתו, ההשפעה של צריכת המדיה על ההתנהגות שלנו ועל הדרך בה אנחנו פועלים (ולמה כדאי להמנע ככל האפשר מהאזנה ומחשיפה אליהם) ועוד.

התוכן הייחודי, המהודק והסופר מדוייק, גדוש כלים שימושיים ופשוטים (חלקם ממש תרגולים פיזיים) המסייעים להמיר את הפחד באופטימיות, להתקרקע כשצריך ולשמור על וול-ביינג, גם בתקופות סוערות. היינו אומרים כי החומרים מאפשרים בעיקר לתפוס פוזיציה מחודשת בכל מה שנוגע לחיים שלנו. למודי ניסיון, אנחנו יודעים כבר מזמן, שהפוזיציה היא הכל, ולכן, זה הסיפור כולו.

 

עוד חומרים של ברברה מרסיניאק:

ערוץ היוטיוב של ברברה מרסיניאק ובו תקשורים עדכניים ('ברבור שחור', 'השינוי הגדול' ועוד).

האתר של ברברה מרסיניאק

הספרים של מרסיניאק בעברית

תודה מיוחדת לגל דובדבני, על החומרים המשובחים והתזכורות, שתמיד מגיעות בזמן.

 

הקפסולה מבקשת לעורר את כל מי שבא אתה במגע. להצית את הדמיון, להציף שאלות ולהניע תהליכים. הקפסולה היא כתף להניח עליה את הראש ומקום לנשום ממנו השראה. הקפסולה נוצרה כדי לקדם תהליכים של תודעה והתפתחות, והיא כאן ממש בשבילך.

קבלו את הקפסולה למייל
קצת אויר לנשימה וכל מה שחשוב באמת, בלי להציף ובלי להטריד.

    דילוג לתוכן