fbpx

קורס אונליין: איך מפסיקים לְחַבֵּל בכל מה שטוב

דבי פורד בקורס (אנגלית) פורץ דרך שמשאיר מאחור פערים (ונזקים)

אחרי שהבטחנו לעצמנו שלא נעשה את זה שוב, עשינו בכל זאת. אמרנו את מה שלא צריך היה לומר, המשכנו את מה שהיה ראוי שנפסיק, היינו בדיוק, אבל בדיוק מי שהחלטנו שלא נהיה יותר אף פעם. אבל בכל זאת היינו.

כמישהו אחר אוחז במוט ההיגוי שלכם רגע לפני סיבוב מסוכן במיוחד

היזכרו באיזה רגע, שבו אתם עומדים בסלון, מרגישים את הבעירה של הכעס מתחילה לטפס אל הבטן ומשם אל הגרון. את השאגות על הילדים שהבטחתם לעצמכם אינסוף פעמים להשאיר מאחוריכם. דמיינו שוב את השיחה הזאת שדוקא נערכתם לקראתה, ומראש החלטתם שתהיה נינוחה ומאוזנת ואחרי כמה דקות אתם והשיחה יצאתם מכלל פרופורציה והשארתם מאחור חורבן ודברים שנאמרו ושכבר אי אפשר היה לקחת חזרה.  חישבו על גשרים ששרפתם בלהט הרגע, על מערכות יחסים שהתסיימו בטריקת דלת, על החלטות שביצעתם – גם תוך כדי זה שאתם יודעים ששום טוב לא יצמח מהן,  ועל כל הרגעים שבהם נראה כאילו דיבוק אחז במוט ההיגוי, ממש לפני סיבוב מסוכן במיוחד .

אולי כבר מאסתם בהלקאה העצמית, בתחושה ששום דבר לא ישתנה. ואת הבבבואה הנשקפת אליכם בתחקירי המיינד האינסופיים שאתם עורכים לעצמכם, כבר מזמן הפסקתם לחבב.

אם אתם מרגישים שכח גדול מכם משפיע על ההחלטות והמילים שלכם, אם אתם מוצאים את עצמכם מצטערים על יותר מדי דברים שעשיתם – או כאלה שלא עשיתם ואם אינכם מתקדמים בהתמדה ובעקביות אל מי שאתם ואל מה שאתם רוצים להיות, זה הקורס עבורכם.

כשמבינים את הדפוסים, אפשר להתחיל לשחרר אותם

בראיית העולם של מכון פורד שפיתח את הקורס, ברגע שאנחנו מבינים את המנגנונים והדפוסים העומדים מאחורי 'חבלה עצמית', אפשר להתחיל לשחרר אותם, תוך שאנחנו מאפשרים לעצמינו להתחיל לקיים סוג אחר של אינטראקציה בינינו לבין עצמינו, ובינינו לבין כל יתר העולם, והפעם בבהצלחה רבה יותר, בשמחה ובהגשמה.

פריצת הדרך מתרחשת באמצעות שבירת דפוסי הכחשה, פחד, כעס ורגשות קשים אחרים, ויצירת מערכת יחסים אחרת עם הכאב המובילה לסיום המלחמה הפנימית. מציאת החכמה בתוך הפצעים מהם אנחנו סובלים היא אחת השיחות החשובות שאנחנו יכולים לעשות עם עצמינו, בעיקר מכיוון שבצד השני של הדברים, נמצאים החופש הרגשי והשמחה שאנחנו נולדים לתוכה, ומשם גם צומח האדם שנועדנו להיות.

קורס האונליין של דבי פורד, מזמין אתכם לכבד את הלקחים מחוויות העבר כדי לאפשר לעתיד לפעול ברטט חדש ובסוג אחר של תשוקה. שיעורי הקורס (שיעור חדש כל 4 ימים, במשך 8 שבועות) כוללים מידע העוסק בהתגברות על היבטים שונים של חבלה עצמית, ביצוע שינויים מהותיים וכן  מדיטציית אודיו חדשה בכל שיעור המסייעת לאפשר גישה ישירה למערך ההדרכה הפנימית שלך.

 

הנושאים שיסקרו במהלך הקורס

 • כיצד מתגברים על חבלה עצמית
 • איך לקחת בעלות על מלאי שיעורי החיים המשמעותיים שלך
 • בלימת הרגלים רעילים
 • גילוי והכרה בצרכים הלא ממומשים שלך
 • התגברות על דפוס הכחשה
 • אולי פשוט מדובר בכאב
 • גילוי דפוסים לא מודעים
 • להרגיש בטוחים למול הפחד
 • חורבן וזעם נסתר
 • האם התירוצים שלך חוסמים את ההתפתחות שלך?
 • המתנות הטמונות בתוך הכח שלך
 • הקדושה שבכניעה
 • להתיידד עם הכאב
 • ריפוי הפיצול בין האגו והרוח

פריצת דרך והחיים שלהם נועדתם

לא באמת משנה אם מדובר בהתנהגות לא בריאה או דפוסי מחשבה מוגבלים; חבלה עצמית תמיד מפחיתה את התשוקה והאנרגיה שאנחנו צריכים כדי להגשים את החלומות שלנו. בסופו של דבר, אפשר ליצור כל כך הרבה אהבה, הגשמה, הצלחה ושמחה כשאנחנו מרגישים ראויים באמצעות זיהוי מדוייק של האופן בו פועל 'החבלן' הפנימי והבנת השיטות שלפיהן הוא מנהל את חיינו, אפשר להגיע לפריצת דרך והתקדמות משמעותית כלפי כל מה שאנחנו מאחלים לעצמינו.

איך מתחילים?

לא פחות חביבה מהאפשרות לעצור את החבלן הפנימי, היא האפשרות לשלם על הקורס הזה באחד מ-3 תמחורים, לבחירתכם (פשוט כי יש כאלה שיכולים עכשיו פחות). מחיר הקורס נע בין 15$ ל- 50$. לבחירתכם.

וההרשמה היא  מכאן

אודות דבי פורד ומכון פורד

את הקורס מעבירה דבי פורד, מייסדת מכון פורד העוסק בצמיחה והתפתחות, סופרת בינלאומית של רבי מכר בתחום ההתפתחות והתודעה, מרצה ומנחת תהליכים. פורד המוכרת והמוערכת ברחבי העולם, נפטרה מסרטן בשנת 2013, והשאירה אחריה מורשת עניפה, ספרים רבים ווקורסים מצולמים,  אותם צורכים מאות אלפי אנשים ברחבי העולם, גם בימים אלה

 

….
ועכשיו הערה המתייחסת לכלל הקורסים שאפשר למצוא בקפסולה. הקפסולה עוסקת בסיקור התוכן ואין לה או למי מטעמה אחריות על התכנים, על תוצאותיהם הישירות או העקיפות, על אספקת השירות והממשקים העסקיים בין הרוכשים/משתמשים לבין ספקי הקורס.

הקפסולה מבקשת לעורר את כל מי שבא אתה במגע. להצית את הדמיון, להציף שאלות ולהניע תהליכים. הקפסולה היא כתף להניח עליה את הראש ומקום לנשום ממנו השראה. הקפסולה נוצרה כדי לקדם תהליכים של תודעה והתפתחות, והיא כאן ממש בשבילך.

קבלו את הקפסולה למייל
קצת אויר לנשימה וכל מה שחשוב באמת, בלי להציף ובלי להטריד.

  דילוג לתוכן