fbpx

סוף עידן הקארמה – עם קרן סרדס

מה זה אומר, ואיך זה משפיע עלינו?

תודו. האדמה רועדת.

האדמה רועדת, המים גועשים והאויר לוהט. כבר כמה שנים אנחנו מקבלים כל סימן אפשרי המעיד על כך שכדור הארץ עובר שינוי עצום, מדלג במהירות מעידן אחד לשני וממימד אחד לאחר. פיסות מידע מגיעות אלינו מכל מני מקורות אבל מה זה בעצם אומר? איך הכל מתחבר לכדי תמונה אחת גדולה? מה השתבש? איך הכל משפיע על החיים שלנו כאן ועכשיו? מה אפשר לעשות כדי שנוכל לעבור את התקופה הזו בצורה מיטבית ומה התפקיד שלנו בכל השינוי העצום שמורגש בכל רגע נתון?

קרן סרדס

קרן סרדס היא דוגמא מהלכת לעידן החדש המגיח במלוא הכח. היא מתקשרת, הילרית, יועצת רוחנית ומנחת סדנאות שבורכה בשילוב מרענן ועוצמתי של ידע רוחני נרחב, יכולת תקשור מופלאה וכישרון ענק לצלול פנימה ולהטיל כידון מחודד בדיוק אל אותה נקודה משמעותית שעשויה לשנות את כל הפרספקטיבה. כל הטוב הזה חבוק במעטפת של 'כאן ועכשיו', עם כלים אימוניים, שפה רהוטה ותדר של מנהלת עסקית נמרצת, היוצרים יחד שילוב מרתק (ויש אומרים ממכר).

השינוי כבר כאן

במהלך השנים האחרונות, מקבלת סרדס מידע רב על השינויים המתרחשים בכדור הארץ, דרך ההדרכות רוחניות שלה ודרך ההדרכות המתקבלות עבור האנשים המגיעים אליה לשיחות ייעוץ.
השינוי כאן. אנחנו רואים אותו ומרגישים אותו בכל פינה, ומה שקורה ממש כאן ועכשיו אצלינו בארץ הוא רק דוגמא אחת מני רבות.

הרבה מאוד נכתב ונאמר על התמורות המתרחשות, ועדיין מיסתורין גדול אופף את הנושא. קשה לתפוס מידע רוחני גבוה ועם זאת, אנחנו צמאים לקבל אותו. פיסות המידע הנאספות מגיעות מכל מני מקורות, אבל איך כולן מתחברות לתמונה אחת גדולה?

מפגש חניכה

מפגש חניכה שתקיים סרדס בחודש ספטמבר הקרוב (6/9/23), יוקדש להעברת מידע ועריכת סדר בכל מה שנוגע לטרנספורמציה שכדור הארץ עובר וצפוי לעבור, הן בפרפסקטיבה רחבה, והן בכל מה שנוגע לנו עצמנו.

במפגש תדבר סרדס על:
– כדור הארץ כקרקע להתפתחות
– המשותף למי שבחרו לקחת חלק בתהליך השינוי הגדול שהאנושות עוברת (אם הטקסטים האלה מהדהדים בכם, אתם חלק מאותם אנשים!)
– התוכנית הנשמתית, האישית והגלובלית – קווים לדמותה
– מה השתבש בתוכנית הגדולה?
– סוף עידן הקארמה – מה המשמעות?
– נקודת המפנה ותחילתו של עידן חדש
– המעבר בין המימד השלישי לחמישי
– העולם החדש

פרטים והרשמה

אתם מוזמנים לצלול אל תוך עמוד המפגש (6/9/23)
מספר המקומות מוגבל.
כרטיסים למקדימים להזמין – במחיר הנחה.
כל הפרטים וההרשמה מכאן:

 

 

הערה חשובה: זה בהחלט המקום להבהיר כי אין לראות בתוכן המוצג משום המלצה רפואית ו/או נפשית ואין לראות בו עידוד לביצוע פעולות כלשהן.

לקבלת ניוזלטר עם כל מה שהכי:

הקפסולה בדרך אליך עם מה שחדש, ומה שאוטוטו מגיע. אירועים, קורסים אונליין, ריטריטים ופודקסטים. לפעמים קצת אויר. הרבה פעמים פשוט זווית אחרת להתבונן ממנה על הדברים, אבל תמיד תמיד, במינון נעים ובלי להעביר את הפרטים שלך לאף אחד אחר.

    הקפסולה מבקשת לעורר את כל מי שבא אתה במגע. להצית את הדמיון, להציף שאלות ולהניע תהליכים. הקפסולה היא כתף להניח עליה את הראש ומקום לנשום ממנו השראה. הקפסולה נוצרה כדי לקדם תהליכים של תודעה והתפתחות, והיא כאן ממש בשבילך.

    קבלו את הקפסולה למייל
    קצת אויר לנשימה וכל מה שחשוב באמת, בלי להציף ובלי להטריד.

      דילוג לתוכן