fbpx
תודעת על עדי כרמון סקופ

קורס 'תודעת העל' עם עדי סקופ כרמון

הבנה מעמיקה לגבי מהלך החיים, וחוברת ההפעלה שתמיד חיפשתם

דמיינו שאתם משחקים במשחק. משחק מלא אתגרים, צבעים, ריגוש ועניין. יש רק בעיה אחת – אתם לא מכירים את החוקים. עד כמה תוכלו ליהנות ממשחק כזה? להרגיש בטוחים בדרך? לנשום עמוק ולאתגר את עצמכם ברמות שונות? עכשיו הסתכלו רגע סביבכם – על הרקע שאתם מצויים בו, השחקנים סביבכם, התפאורה…

ועכשיו דמיינו שעל אריזת המשחק הענק הזה, כתוב השם:  "החיים".

מהי תודעת העל?

הבסיס של לימודי "תודעת העל" עוסק בהבנה מעמיקה של מערך החיים בכל אספקט שהוא. אם תרצו, זו חוברת ההוראות החסרה למשחק שנולדתם אליו. כאן תוכלו לחקור את הגבולות והמגבלות שלכם, להעשיר את עצמכם בידע ותובנות, והכל במטרה לאפשר לעצמכם ליצור מהלכים גדולים בחיים שלכם בהשקעה נקודתית ומרוכזת, כשהדברים נעשים כביכול "ללא מאמץ". במהלך הקורס, נשלב בין היכולת לראות זוויות נוספות של החיים שלנו באופן מעמיק, לבין יישום פרקטי וצפייה בתוצאות הלימוד בחיי היומיום.

תלמידי תודעת העל מגדירים אותה כשפה חדשה המספקת תובנות וידע שאינם קשורים לקונבנציות הרגילות. שפה המתארגנות לארגז כלים מעשי שאמצעותו אפשר לחיות את החיים באופן המלא והמשמעותי ביותר. הלימודים משמשים מעין תווך אינטיליגנטי ומעצים המחבר בין עולם התודעה והרוח לבין חיי היומיום ולאתגרים שיש לכל אחד מאיתנו – דרך השכל, הנפש, הגוף והנשמה, ובכך הם פותחים  זויות ראייה חדשות ופורמים אט אט את המארג החמקמק שמאחורי הקלעים והנתיבים הנסתרים של החיים שלנו.

במיוחד בימים האלה, בהם נראה שחוקי המשחק החמקמקים משתנים בכל רגע נתון, מעניקה 'תודעת העל', בהירות, פרספקטיבה ואפשרות לגבש מפת דרכים חדשה ולדייק את כל מה שנפרם.

את החומר המרתק מלמדת עדי סקופ כרמון, יזמית סדרתית העוסקת בכלכלות מטבע אלטרנטיביות, בקהילות ובאסטרגיות עבודה חדשניות. השילוב שבין האינטילגנציה המושחזת של סקופ-כרמון, העולם היזמי העשיר שלה, הצלחותיה חובקות העולם ומידעי התודעה שהיא מלמדת, יוצרים שפת שיעור מיוחדת ואנרגיה סוחפת.

הנושאים המרכזיים שיילמדו בקורס הקרוב

 • מהו מיכל האויר שלנו ואיך לנצל אותו בצורה אופטימלית ולא בזבזנית
 • הקטבים באישיות שלנו ואיך לפעול ממקום מושכל ומודע במקום אימפולסיבי ורגשי
 • אנרגיית הכסף שלנו ואיך להתייחס נכון יותר אל החומריות שסביבנו
 • החיבור אל תוכנו ואיך לקבל מעצמנו את התשובות לגבי הבחירות שאנו רוצים לעשות
 • יישום המידע והכלים הנלמדים כדי לשחק את החיים בגאונות במקום לחיות בשגרתיות בינונית

מפגש מבוא – זום, 27/1 בשעה 20:30

 • עדי כרמון סקופ תערוך מפגש מבוא ביום רביעי, 27/1/21, בשעה 20:30
 • ההרשמה למפגש מכאן. מספר המקומות מוגבל, הקדימו להירשם.
 • במפגש תדבר עדי גם על 4 הסיבות שמכשילות אותנו בתהליך חיים שמתחיל ברצון ומסתיים במימוש בהצלחה, ואיך אפשר להתחיל למצוא את אזור הגאונות שלנו.

משך הקורס (מתקיים בזום) המתחיל ביום א'  31/1/21

 • הקורס מונה  16 שיעורים המתקיימים אחת לשבוע בימי ראשון, בין השעות 20:30 ל- 22:00. כל אחד מהשיעורים מתקיים בזום לייב, וכולל הרצאה וסשן שאלות ותשובות
  (ניתן לצפות בשיעור בכל מועד לאחר מכן)
 • פרטים + הרשמה למפגש מבוא חינם, שייערך ביום ד' 27/1 בשעה 20:30.
 • לא זקוקים לשיעור מבוא? ההרשמה לקורס מכאן

אודות עדי סקופ כרמון – מורה לתודעת על

עדי כרמון סקופהיא חכמה, חדה ושנונה. יודעת לפרום מורכבויות בקלילות ובעלת יכולת איבחון ו'פיצוח' נדירה. הכירו את עדי סקופ כרמון, יזמת סדרתית המתמחה בבניית כלכלות מטבע אלטרנטיביות ואסטרטגיה שיווקית, ומי שייסדה מספר סטרטאפים ומיזמים חברתיים, ביניהם את אפקוין (הפיכת קהילות לכלכלות עם מטבע קהילתי), אמץ רופא.ה (סיוע לצוותים רפואיים בתקופת הקורונה ב- 31 בתי חולים עם 10,000 מתנדבים) ואת תנועת ה- 6 (להעלאת המודעות לקיצור יום העבודה).

במקביל למסלול הקריירה והעשייה המגוונת שלה, סקופ כרמון לומדת וחוקרת מזה 10 שנים את תחום התודעה ועוסקת בהגמשת התודעה. הלימודים עם עדי מתאפיינים בקבלת כלים פרקטיים המאפשרים חיבור לאסטרטגיית החיים בצורה מדוייקת ויותר מכך – להצליח מתוך אזור הגאונות האישי. את עדי תוכלו לפגוש ביום ד' 27/1/21, בשעה 20:30 במפגש המבוא, הנערך בזום, ללא תשלום. ההרשמה מכאן.

הפייסבוק של עדי סקופ כרמון

תמונה של עדי סקופ כרמון: צילמה אבישג שאר-ישוב.

 

 

הקפסולה מבקשת לעורר את כל מי שבא אתה במגע. להצית את הדמיון, להציף שאלות ולהניע תהליכים. הקפסולה היא כתף להניח עליה את הראש ומקום לנשום ממנו השראה. הקפסולה נוצרה כדי לקדם תהליכים של תודעה והתפתחות, והיא כאן ממש בשבילך.

קבלו את הקפסולה למייל
קצת אויר לנשימה וכל מה שחשוב באמת, בלי להציף ובלי להטריד.

  דילוג לתוכן