fbpx

מטפלים ומאמנים – Wings of change כנס אונליין בינלאומי בסוף השבוע הקרוב

Points of you משיקה כנס מרתק 12-13-14/3/21

וגם, על אף הכל, תודה לקורונה. תודה על ההזדמנות להתפתח, תודה על נקודות מבט חדשות ולא שגרתיות ותודה על מציאות שמכריחה להתבונן פנימה, באומץ. לצד כל אלה, תודה לה גם על התרומה האדירה, של המפל השוצף של תוכניות האונליין, מפגשי הזום המרתקים והסדנאות המיוחדות שאפשר היה רק לחלום להגיע אליהן, והיום נגישות וזמינות באופן מרגש.

אחד מהאירועים הבינלאומיים המרתקים, שהיגרו בזמנים האלה אל פלטפורמת האונליין, הוא הכנס המקצועי Wings of Change הנערך מטעמה של חברת Points of You ומיועד לקהילת המטפלים והמאמנים. אל החברה התוודענו כבר לפני שנים, עוד כשהייתה הראשונה לפרוץ את הדרך בתחום מערך הכלים האימוניים. ערכות הקלפים, במארזי בד ייחודיים הפכו עם השנים למערכת מגוונת, נרחבת וחובקת עולם של אקדמיה, סדנאות, ואמצעים העומדים במרכז חווית ההתפתחות האישית והארגונית ליחידים ולקבוצות בעשרות שפות ומדינות.

 

כנס מקצועי בין 3 ימים 12-13-14/3/21

הכנס הקרוב, Wings of Change הנערך באונליין, כולל תוכנית עשירה בת 3 ימים, והוא יעסוק בשאלות, בתמורות ובמציאות שהשתנתה. התכנים מתייחסים למנעד רחב של תחומים בהם האנושות כולה עוסקת בימים האלה, בהם – חוסן, קרקוע, תמיכה, הכלת אי וודאות ויצירת מציאות חדשה. שם, בתוך חיבוק ענק של מנחים מובילים ומשתפים מ-32 מדינות, תוכלו לחוות תהליכים אישיים משמעותיים לא רק עבור המטופלים והמאומנים שלכם.

הכנס רחב הממדים מזמין צלילת עומק לתוך העולם הצבעוני, הבלתי צפוי אך המדויק להדהים שלPoints of You. חלק מהותי מהעוצמה שהכנס מעניק, טמון בשבט הבינלאומי הנאסף יחד, חולק מידע ומלטש כישורים. מאסטרים, מנחים, מטפלים ומאמנים נפגשים יחד לעשייה וללימוד משותף במגוון נושאים הנוגעים למערכות יחסים, טיפול בינאישי, רווחה (Well-being) והתפתחות ארגונית.

המנחים יובילו את המשתתפים למסע של טרנספורמציה, שתחילתו בנקודת אי הודאות, וסופו בראייה בהירה של הזמנים וההזדמנויות שבפתח. באמצעות התכנים תוכלו להרחיב את ארגז הכלים המקצועי, לקבל רעיונות, טכניקות ויישומים מפתיעים אותם אפשר לממש במפגשי האונליין שאתם עורכים, במוצרים הדיגיטליים שפיתחתם, במפגשים רגילים ובסדנאות. בתקופה הזו שבה כל העולם מגביר את קצב העשייה המקוונת, ומעלה סוגיות רבות הנוגעות ליצירת התנסות משמעותית ואימפקט במפגש שאינו פיזי, נדרשים כלים חדשים ולא מעט השראה, על מנת לקיים מפגש טיפולי עמוק וחוויתי, גם בתווך שבין המסכים.

חדרים מפתיעים בכנס, אל תפספסו!

בין 12 הסדנאות ומגוון חדרי ההשראה, מוזמנים באי הכנס להשתתף ולחוות טקס קבלת שבת מרגש, להצטרף במסיבה גלובלית עם אומנים אורחים. סשנים ייחודיים חכים לכם גם בחדרים וירטואליים נוספים המאפשרים מינגלינג, האזנה לסיפורי הצלחה בינלאומיים, השראה או הירגעות מהיום יום (עם חדר מיוחד שהוא כמו תחנת טעינה המיועדת להקשבה ולשינוי תדר). ההתמסרות לבלתי צפוי מחכה לכם, ב'מפגש קפה' המאפשר הזדמנות להכיר את חברי השבט הבינלאומי מבלי לדעת את מי תפגשו ומה יקרה.

בכל נקודת זמן מחכים לכם אנשי צוות ומנחים מובילים, כדי לחלוק איתכם רגעים ייחודיים והשראה מהמסעות המקצועיים והאישיים שלהם. פשוט הזדמנות נפלאה לפרוש כנפיים בעידן של שינוי.

איך נרשמים, ואיך מקבלים את קוד ההנחה של הקפסולה

לחברי הקפסולה, מחכה קוד מיוחד המקנה 10% הנחה. את הקוד יש להזין במהלך תהליך רכישת הכרטיס.

לתוכנית המלאה של הכנס – מכאן

לרכישת כרטיס (לא לשכוח להזין בשדה הקוד את המילה HACAPSULA כדי לקבל 10% הנחה)

 

 

 

 

לקבלת ניוזלטר עם כל מה שהכי:

הקפסולה בדרך אליך עם מה שחדש, ומה שאוטוטו מגיע. אירועים, קורסים אונליין, ריטריטים ופרקים חדשים בפודקסט. לפעמים קצת אויר. הרבה פעמים פשוט זווית אחרת להתבונן ממנה על הדברים, אבל תמיד תמיד, במינון נעים ובלי להעביר את הפרטים שלך לאף אחד אחר.

   

   

  הקפסולה מבקשת לעורר את כל מי שבא אתה במגע. להצית את הדמיון, להציף שאלות ולהניע תהליכים. הקפסולה היא כתף להניח עליה את הראש ומקום לנשום ממנו השראה. הקפסולה נוצרה כדי לקדם תהליכים של תודעה והתפתחות, והיא כאן ממש בשבילך.

  קבלו את הקפסולה למייל
  קצת אויר לנשימה וכל מה שחשוב באמת, בלי להציף ובלי להטריד.

   דילוג לתוכן